Strona główna | Placówki | Kontakt | Edukacja | wersja Mobilna Русский  English
    Klienci indywidualni    Klienci korporacyjni    Asset Management    Press Room    
      Logowanie
      Zostań klientem
      Rynek
      BDM news
      Polecamy
  

Newsletter BDM

 
Nie przegap najnowszych informacji ze strony BDM.
Zapisz się już teraz na Newsletter w wybranych kategoriach i bądź na bieżąco.


 

Analizy - Rekomendacje
W tej kategorii powiadomień otrzymasz szybką wiadomość e-mail o fakcie pojawienia się najnowszego raportu analitycznego. Dzięki temu będziesz na bieżąco kontrolować kluczowe i najważniejsze publikacje przygotowywane przez zespół cenionych i nagradzanych analityków BDM.

Częstotliwość wysyłki jest uzależniona od publikacji raportów.

Analizy - Raport miesięczny
Raporty miesięczne to przede wszystkim strategiczne spojrzenie na szeroki rynek akcji. Każdy raport zawiera m.in. aktualny skład portfeli BDM-A oraz BDM-Z. Dokument przedstawia również sytuację rynków akcji, zawiera szereg zestawień i statystyk, a także opinie analityków dotyczące przebiegu bieżących i przyszłych procesów makroekonomicznych mogących wpływać na gospodarkę, a przez to również na koniunkturę na rynkach akcji.

Periodyzacja materiału jest ustalona w odstępach miesięcznych.

Oferta BDM
Konkurujemy przede wszystkim jakością usług oraz cechuje nas wyjątkowe na rynku maklerskim podejście do potrzeb klienta. Dlatego zachęcamy także do subskrypcji pozostałych wiadomości o najnowszej ofercie i usługach BDM. Dzięki subskrypcji tej kategorii otrzymasz szybką informację o nowych zdarzeniach, przykładowo o emisji akcji lub obligacji.

Częstotliwość wysyłki jest uzależniona od pojawienia się zdarzeń.


Dom Maklerski BDM SA, w celu poprawnego świadczenia niniejszej usługi, pozyskuje od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Zarejestrowana osoba, w każdym momencie ma możliwość dokonania anulowania swojej zgody na korzystanie z usługi lub zmienić jej tematykę. Administratorem danych pozyskanych w związku z usługą jest Dom Maklerski BDM SA z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ul. ks. Stojałowskiego 27.

Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi Newsletter.

Akceptuję Regulamin Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (podany w formularzu adres e-mail) przez Dom Maklerski BDM SA z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ul. ks. Stojałowskiego 27, w celu korzystania z prowadzonej przez Dom Maklerski BDM SA usługi Newsletter. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi Newsletter.O firmie | Pytania i odpowiedzi | Kariera | Mapa serwisu | Programy | Regulaminy i opłaty