Strona główna | Placówki | Kontakt | Edukacja | wersja Mobilna Русский  English
    Klienci indywidualni    Klienci korporacyjni    Asset Management    Press Room    
      Logowanie
      Zostań klientem
      Rynek
      BDM news
      Polecamy
  

Press Room

 
   Kontakt dla mediów
Dom Maklerski BDM SA
ul. 3 Maja 23, 40-096 Katowice
Małgorzata Wojtowicz
PR Manager
telefon 32 208 14 28
e-mail: wojtowicz (at) bdm.com.pl

 
   Komunikaty Prasowe

Chcesz otrzymywać komunikaty prasowe
Wpisz email i naciśnij OK

DM BDM z doradztwem inwestycyjnym01-10-2017
Po wielomiesięcznym procesie licencyjnym, Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zezwolenia dla Domu Maklerskiego BDM na świadczenie usług w zakresie doradztwa inwestycyjnego.

Tym samym BDM dysponuje aktualnie pełnym zakresem, dopuszczalnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich.
Mamy nadzieję, że nowa licencja przyczyni się do zwiększenia skuteczności w inwestowaniu przez naszych Klientów.Komunikat KNF w sprawie nadania licencji więcej...Wywiad z Prezesem DM BDM S.A. Jackiem Rachelem
w sprawie doradztwa inwestycyjnego więcej...Analizy - Ranking Dywidendowy i Fundamentalny- Gazety Giełdy Parkiet09-02-2017
W rankingu Gazety Giełdy Parkiet od początku roku 2016, portfel przygotowany przez Analityków Domu Maklerskiego BDM S.A. osiągnął największą stopę wzrostu.
Zobacz Ranking Dywidendowy Gazety Giełdy Parkiet więcej...
Zobacz Ranking Fundamentalny Gazety Giełdy Parkiet więcej...

Wywiad z Prezesem DM BDM S.A. Jackiem Rachelem18-10-2016
"Mimo trudnej sytuacji na rynku kapitałowym udaje nam się utrzymać dodatni wynik finansowy" - mówi Jacek Rachel, prezes DM BDM S.A.
Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Prezesem DM BDM S.A. na temat sytuacji na rynku kapitałowym
Na życzenie Klientów DM BDM wznowiliśmy publikację cyklicznych opracowań 15-01-2016
W dniu wczorajszym po długiej przerwie oddaliśmy naszym Inwestorom wznowiony Raport Miesięczny. Materiał jest dokumentem przedstawiającym sytuację rynków akcji z uwzględnieniem wybranych czynników makroekonomicznych charakteryzujących gospodarki poszczególnych regionów, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Giełdy Papierów Wartościowych. Opracowanie zawiera szereg zestawień i statystyk, a także opinie analityków dotyczące przebiegu bieżących i przyszłych procesów makroekonomicznych mogących wpływać na gospodarkę a przez to również na koniunkturę na rynkach akcji.
KRUK - kurs na zysk17-11-2015
KRUK po raz kolejny zaoferuje obligacje publiczne, których oprocentowanie wyniesie 4,63%*. Zapisy na obligacje serii W2 zostaną przeprowadzone w dniach od 18 do 25 listopada. Łączna wartość nominalna oferowanych obligacji wyniesie 30 mln zł. Podobnie jak w poprzednich emisjach, publiczna oferta obligacji została przygotowana z myślą o inwestorach indywidualnych.
Maciej Bobrowski - analityk fundamentalny 2014 roku20-03-2015
Maciej Bobrowski, szef Wydziału Analiz i Informacji Domu Maklerskiego BDM S.A. wraz ze swoim zespołem najskuteczniej typował spółki do portfela fundamentalnego. Stworzony przez niech portfel przyniósł w 2014 roku stopę zwrotu sięgającą 40,7%. Dla porównania WIG zyskał jedynie 0,3%.
Dom Maklerski BDM nadal na prowadzeniu19-03-2015
Po dwóch miesiącach trzeciej edycji rywalizacji portfeli fundamentalnych Dom Maklerski BDM S.A. nadal utrzymał się na prowadzeniu. Portfel analityków BDM zaledwie w dwa miesiące wypracował prawie 33% stopę zwrotu.
DM BDM po raz kolejny wśród liderów polskiego rynku kapitałowego 201426-02-2015
Dom Maklerski BDM już po raz czwarty został uhonorowany przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych tytułem Najaktywniejszego Animatora na rynku NewConnect

poprzednie   

O firmie | Pytania i odpowiedzi | Kariera | Mapa serwisu | Programy | Regulaminy i opłaty